bieżące wersje tłumaczeń ???


Chyba nie masz pojęcia o czym piszesz...
Przecież spolszczenia do 2.3.7 są. I czemu piszesz, że zaniechane?
Skąd niby mam wziąć np. rom dla Desire Z czy N1 skoro samo MIUI jego nie udostępniło co? Pomyśl.
Uniwersalne spolszczenie jest byś mógł zawsze mieć tłumaczenie. Możesz sobie nawet spolszczyć nową wersję jeśli na stronie nie będzie romów albo ja wyjadę na urlop. Czego jeszcze oczekujesz?
 
Czy jesteśmy skazani na to co zrobi ACID ??
Bieżące updatey do 2.3.7 zostały zaniechane ...:(

Interesuje mnie "czyste tłumaczenie" 1:1 a nie zmiany jakie wprowadzaja spolszczenia ACID'a
http://miuipolska.pl/miui-2-3-7-uniwersalne-spolszczenie/

Czy ktoś pomoże ??
Myślę ze zaszło tutaj jakieś niezrozumienie tematu...kolego lepiej poczytaj jeszcze zanim zadajesz takie pytania komis kto włada tyle pracy... Lepiej dorzuć coś konstruktywnego od siebie albo lepiej nic...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 
easy, easy chłopcy nikt nikomu nic nie ujmuje z zasług

1. uniwersalnego spolszczenie nie można pobrać więc nie jest tak różowo, poza tym mam wątpliwość czy czasem nie "cofamy" w ten sposób niektórych app'ek do starszych wersji niż w bieżącym wydaniu MIUI ?

2. ogólnie pytałem tylko czy jest jakaś alternatywa do ciężkiej pracy Acid'a , inna wersja tłumaczenia, dodatkowe wsparcie itp . ?

Pozdrawiam ;)
 
Którego tłumaczenia nie można pobrać? Napisz w końcu coś konkretnego. Ponadto i tak już nie masz po co wymyślać bo miui przestało już robić aktualizacje dla 2.3.7. Jak jakieś wyjdą to może akurat bedzie spolszczenie więc nic nie stracisz.

Wysyłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 2