[Aktualizace 1.12.11]

Discussion in 'Czech Translation' started by MrEdDy, Apr 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Prosíme všechny,kdo mají poslední verzi MiUi (1.11.25) ,aby vyzkoušeli WiFi Hotspot. Na některých zařízení nejde,potřebujeme vědět které..Díky moc!

===================================================================================================
    Dnes nejpozději zítra se objeví první aktualizace i se slovenským jazykem!Užívejte bratia!
    Je koupená doména miui.sk ,která je přesměrovaná na miui.cz

Byl připraven první build CZ & SK :)
    + Stabilní verze: 2.3.7a

Připravili jsme pro vás novinku v podobě IRC Kanálu MIUICzech, najdete jej na freenode.net , místnost #miuicz.
    Pro ty z vás, kteří nemají IRC klienta,na webu v sekci "o nás" najdete odkaz na stránku s "IRC web kliena.

Jako další skvělá zpráva je,že uživatel castaway nezahálel a začal překládat MIUI do slovenského jazyka!Přidalo se k němu pár dalších a tímto jim nejen my děkujeme!!

A to nejlepší nakonec - MIUI nás oficiálně přidalo na své stránky jako FAN Site, a dokonce i do sekce download, kde máme napsán jak český tak slovenský jazyk. :) :)
    ===================================================================================================

IRC:
    Server: chat.freenode.net
    Port: od 6666 po 7000
    Kanál: #miuicz

Twitter:
    http://twitter.com/#!/MIUICzech
    http://twitter.com/#!/RadovanKepak
    http://twitter.com/#!/MrEdDy23

Web: http://www.miui.cz/

Na těchto sítích nás můžete pochopitelně kontaktovat všichni s jakýmkoliv dotazem .

2. Astrowe

AstroweMembers

Apr 6, 2011
    17
    0
    11
    Male
    Cau, mam Milestone a docela bych si tu cestinu delal, at uz pro moje potreby nebo ji klidne poustel dal, to uz je jedno. Myslis ze bys mi mohl rict jak na to? :)

3. Čau ,
    pošlu ti PM .

4. south

southMembers

Feb 5, 2011
    88
    0
    16
    Restaurant Owner :(
    SOUTH Georgia! GO DAWGS!
    English translation?

Sent from my ADR6300 using the miui-dev.com Forums App

5. No. Only the Czech translation.

6. opa.key

opa.keyMembers

May 17, 2011
    1
    0
    11
    kdyz mi napises co je k tomu potreba, tak bych zkusil pro SGS

7. opa.key máš PM . :)

8. mcolde

mcoldeMembers

May 24, 2011
    1
    0
    11
    Ahoj =) rad bych se take pokusil o preklad do SGS. Na MIUI romce uz nejakou chvilku jsem

9. @mcolde : Ahoj,posílám PM :)

10. ektor568

ektor568Members

Jun 7, 2011
    3
    0
    11
    ahoj také bych chtěl zkusit překládat pokud to tedy ještě aktuální

11. @ektor568 : a na jaké zařízení ?

12. ektor568

ektor568Members

Jun 7, 2011
    3
    0
    11
    Víš co chtěl jsem zkusit na Desire protože ty jsi pozastavil kompilaci a čestina mi chyběla ale jak vidím již pokračuješ ;) ale i tak pokud by se ti chtělo mohl by si poslat postup jak na to díky.

13. n3t

n3tMembers

Jun 12, 2011
    1
    0
    11
    zdravim jak to vypada s kompilaci na sgs? nevim jestli bych to stihal o vikendu, ale v pondeli v praci bych urcite par hodin vyšetřil.:)

14. ektor568

ektor568Members

Jun 7, 2011
    3
    0
    11
    hmm tak ještě je tu možnost překládat fakt bych měl zájem i když jen pro mně

15. Berkamp

BerkampMembers

Jun 22, 2011
    3
    0
    11
    Poprosil bych o postup do PM...dik

Sent from my GT-I9000 using the miuiandroid.com forum app

16. bckp

bckpStaff

Překlad

Kdysi jsem si psal skriptík,který automaticky vkladal preklady do APK souboru... Až vyjde MIUI romka pro můj telefon, asi opráším zdrojáky a mrknu na to, bylo by to celkem zrychlení a zjednodušení bych řekl... :)

17. Berkamp

BerkampMembers

Jun 22, 2011
    3
    0
    11
    eddy, pres apktool mi nejde rozebrat settings2.apk pro preklad menu:(...ostatni v pohode...

a ten xdaautotool nejsem schopny na viste rozbehat. ani manualni registrace tech souboru nepohama....proste to nespustim:(((

18. @Berkamp: Apktool je nejlepší .(AutoApktool používám jen na rychlé rozbalení) .
    Musí ti to jít,pokud postupuješ podle návodu.Pokud nejde,děláš někde chybu.
    Často se zapomíná před celou kompilací zadat "if framework-res.apk" (načtení frameworku) .

19. Berkamp

BerkampMembers

Jun 22, 2011
    3
    0
    11
    uz jsem to rozbehal. na vine byla spatna verze apktool. je treba pohledat novejsi nez ta na kterou je link primo na google;)

Sent from my GT-I9000 using the miuiandroid.com forum app

20. no s tím je celkem problém . Ale ty odkazy co jsem dával ,tak jsou odzkoušené .Jestli máš jinou ,tak pošli link a já ho dám do prvního postu :)

21. Čauec,tak jaký děláte pokroky ? :) Já čekám na odemčení bootloaderu pro Sensation a následný port MIUI-kteří čekají též na odemčení.
    Bylo by dobré,aby jsme se pomalu sjednotily.
    Jak sjte si mohli přečíst,je tu mezi námi človíček,který je schopný napsat script,který automaticky bude vkládat překlady,ale nebudeme předbíhat..
    Prosím ,kontaktujte mě kdo je ochoten tomu věnovat svůj páteční čas a potěšit ostatní :)

22. mastnacek

mastnacekMembers

Jul 11, 2011
    15
    0
    11
    Ahoj, rad bych pocestil MIUI pro Motorolu defy, muzu poprosit o postup?

23. @mastnacek Je v prvním příspěvku :) mrkni na to a klidně se ptej :)

24. mastnacek

mastnacekMembers

Jul 11, 2011
    15
    0
    11
    Uz na tom delam, akorat mam otazku, jaky framework-res.apk pouzit? Momentalne delam pokus, ze jsem si vzal ceske "veci" z framework-res z CM7 nightly build, prehazel do miui framework-res a prave bootuju.

25. mastnacek

mastnacekMembers

Jul 11, 2011
    15
    0
    11

Share Our Site