Magyar nyelvi csomag - 1.5.27


bmarko82

MIUI Android Staff
Apr 11, 2011
85
18
Galaxy S:

MIUI 1.5.27 (eredeti) Galaxy S-hez: MIUIhun-I9000-1.5.27-SGS.zip

Mambo, Galnet, Currydude féle változat (MCGv4 és MCGv4.1): MIUIhun-MCGv4.zip

Más készülékeken:

MIUI 1.5.27: MIUIhun-I9000-1.5.27.zip
1. Töltsd le ezt zipet (azért ezt mert az MCGv4-es csomagban van olyan, ami felesleges más MIUI kiadásokon, illetve nincs benne Zseblámpa).
2. Töltsd le a megfelelő angol nyelvű langpackot a készülékedhez.
3. Írd felül az angolban lévő fájlokat a system/app és a system/framework mappában a magyar csomagból.
4 Telepítés CWM-ből.
4.5 Jelezz vissza, hogy működik-e a dolog, illetve milyen készüléken :)
Köszönet tbela fórumtársnak az ötletért!

2011. 05. 29. Az mms.apk javítva, aki tegnap töltötte le a csomagot érdemes újra letölteni!
 
Nexus S-en az 1.5.20-nál leírt módszerrel, az apk-k cseréjével nekem működik! Az MCGv4-et használtam "donorként", a miuiandroid-1.5.27_NS-EN-PACK1b_2.3.4 lett a "gazdatest". :)
Minden magyar MIUI felhasználó nevében köszönöm a gyors update-et!
 
+ 1 lépés

+ 1 lépés, mert ettől még nem magyarul bootol be.
4.2 még ki kell választani a magyar nyelvet a settings/system/language&input settings alatt
 
No igen ezt elfelejtettem. A galaxy S változatban megvan a magyar build.prop. Ha letöltött angol csomagban átszerkeszted en, GB helyett hu, HU-ra akkor is megy a rögtön dolog (sima notepad nem jó sajnos, Notepad++ viszont ingyenes).
 
Lehetséges, ha visszateszed a megfelelő angol nyelvű csomagot, akkor helyreáll?
 
Milestone-on openrecovery-ben simán update-eltem a magyar csomaggal (az angolt nem raktam fel), és működik :)
 
javaslom, h a desire esetében a phone.apk-t hagyd ki a magyarításból és úgy próbáld meg! csak 1 5let...
 
Verzió

Ennél a verziónál most végleg megállt a fordítás, vagy lesz folytatás? 1.6.3? 1.6.10?
Tudom, hogy elvileg nem szabad olyat kérdezni, hogy mikor lesz új ez-meg-az, de nagyon érdekel, mire számíthatunk. Szerintem nem csak engem.
 
Nem áll meg a dolog, csak nem tudom tesztelni a csomagokat jelenleg. Ha valaki vállalná, hogy összerakás után leteszteli, akkor biztosan lenne folytatás.
 
Nem áll meg a dolog, csak nem tudom tesztelni a csomagokat jelenleg. Ha valaki vállalná, hogy összerakás után leteszteli, akkor biztosan lenne folytatás.

Szia, én szívesen segítenék benne! Hogy haladjon a dolog :)

Üdv!
 
Én is szívesen kipróbálom, akár SGS-en és Nexus S-en is.
Az 1.5.27-ben sajnos súlyos hibák vannak (pl. SMS), úh. jó lenne update-elni, akkor viszont egyelőre ugrik a magyar nyelv
 
Mi a hiba az SMS-ben? Mit keressek?

EDIT: Egy kis türelmet kérek a nyelvi csomag használóitól, készül a MIUI SGS2 port, csak még nincs olyan állapotban, hogy a fordításra jusson idő. Ha lesz segítségem remélem gyorsul a dolog.
 
hello !

Én is hajlandó vagyopk tesztelni, esetleg besegiteni a fejlesztésbe, amennyiben tudok segiteni, kérlek irj
 
hello !

Én is hajlandó vagyopk tesztelni, esetleg besegiteni a fejlesztésbe, amennyiben tudok
 
Segítenék

Hello!
Én is szivesen beszálok a tesztelésbe sőt ha kell néhány XML fájt segítek lefordítani.
Néhány hosszúsági probléma van az 5.27-ben.
Az ANDROID-BILLENTYŰZET BEÁLLÍTÁSOK-ban
Remélem igényt tartasz a felajánlott segítségre és mihamarabb fent lesz a frissítés
 
A héten már biztosan lesz frissítés. Jelenleg azon dolgozom, hogy a telefonomon ki tudjam próbálni.
 
Hali
Miért nem dobod fel erősen béta felkiáltással és segítünk tesztelni.
Egy páran felajánlottuk.
Én GT-I9000-en tudom tesztelni.
Nem csak mostanra ajánlom fel segítségemet hanem az összes heti frissítésre
Azon is csodálkoztam, hogy 05.27-ig nagyon gyorsan kiadtad a fordításokat tesztelve segítség nélkül.
 
En is szivesen tesztelnem megha nem is mukodik. A billentyuzetbe tudsz tenni magyao õ betut? Es a kulfoldi betuket kiszedni:D vagu ez igy volt eddig is? Szeretnem ha magyar lenne :) nekem Desire HD-m van.
 
Hello en is segitenek a forditasban ill. tesztelesben :) habar nekem Optimus 2X-em van es meg nincs ra miui, de amint lesz en is szivesen segitenek!

Sent from my LG-P990 using Tapatalk
 
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy HTC Desire S-re van e már magyarítás?

Köszönöm a segítséget.