MIUI Greek pack for various devices


Καλησπέρα, έχω ένα galaxy και έχω βάλει τη WeUI 0.7.5b. Το πακέτο "MIUI 1.11.18 Samsung Galaxy S I9000 GreeK Language Pack" κάνει για τη συγκεκριμένη ROM?
 
Φιλε Finn υπαρχει περιπτωση να εχουμε νεο πακετο στα ελληνικα;
Για desire HD,εινα ικριμα να μην εχουμε ελληνικα για αυτη την υπεροχη rom
 
Γεια σου φίλε Finn υπάρχει περίπτωση να κανείς μετάφραση για ics rom για galaxy s 2?
Thanks ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
ICS με ελληνικά έρχεται σύντομα! Λίγο θέλει για να λυθούν κάτι θεματάκια!
 
Δεν νομίζω να προλάβω σήμερα.Λογικά αύριο θα είναι έτοιμη η πρώτη MIUI ICS για GalaxyS2 με ελληνικά.
 
Φιλε finn κανε κατι και για desire hd πως και πως την περιμενουμε
 
Καλησπέρα, έχω το Mi2 και στο about phone μου λέει: android version 4.1.1, miui version jlb 5.0.
Πώς μπορώ να βάλω Greek language pack σε αυτό; Ευχαριστώ.
 
Δε θυμάμαι αν έχω ετοιμάσει τα strings για το mi2. Θα το δω αύριο και θα σου πω

On the road using my HOX
 
Απ ότι είδα δεν είναι πλήρως μεταφρασμένο. Έκανα κάποια αλλαγές στους φακέλους και λογικά στο αυριανό multilingual θα είναι εντάξει.
 
Σε ευχαριστώ, όπως είπα, έχω την MIUI JBL 5.0, τι διαδικασία θέλει να βάλω τα Ελληνικά, δεν γνωρίζω τις διαδικασίες, αν μπορούσες να βοηθήσεις!
 
Σε ευχαριστώ, έχω κάνει τα updates με επιτυχία, οπότε περιμένω αύριο το multilingual update, σωστά;
Αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι, με αυτό που έχω κάνει, τι έχει γίνει ουσιαστικά;
Εμφανισιακά φαίνεται το ίδιο που είχα και πριν.
 
Τα language packs που υπάρχουν εδώ είναι για τις roms που υπάρχουν εδώ.Κάθε εβδομάδα υπάρχουν ενημερώσεις οι οποίες διορθώνουν διάφορα προβλήματα. Το πακέτο με υποστήριξη για πολλές γλώσσες βασίζεται σ αυτά κι όχι στην επίσημη κινεζική που είχε το κινητό σου.

On the road using my HOX
 
Κατάλαβα, από ότι βλέπω εδώ παίζουν αναβαθμίσεις πολύ συχνά! Μπορούν να γίνουν OTA ή κατεβάζεις το update.zip και ακολουθείς την διαδικασία;

Όσο για το greek language pack, περιμένω εώς αύριο, σωστά;

Και κάτι τελευταίο, υπάρχει auto correction με dictionary για Ελληνικά; :)
 
Απ ότι θυμάμαι το ελληνικό πληκτρολόγιο είναι κομπλέ.

Τις εβδομαδιαίες αναβαθμίσεις τις βγάζει η εταιρία που έκανε το κινητό σου. Εδώ απλά κάνουμε τις μεταφράσεις γιατί οι κινέζοι δε παρέχουν τέτοια υποστήριξη.

Ο τρόπος για να περάσεις τα αρχεία είναι ο ίδιος.Αν θες να χρησιμοποιήσεις ΟΤΑ τότε ξεχνάς την ελληνική υποστήριξη

On the road using my HOX
 
Ευχαριστώ! Δεν με πειράζει να κάνω το update έτσι, θα περιμένω την αυριανή μετάφραση. Υπάρχει περίπτωση να μην κάνει; Πως θα το καταλάβω εάν δεν κάνει;
 
Ευχαριστώ! Δεν με πειράζει να κάνω το update έτσι, θα περιμένω την αυριανή μετάφραση. Υπάρχει περίπτωση να μην κάνει; Πως θα το καταλάβω εάν δεν κάνει;

Αύριο θα δούμε αν κάνει.Είσαι ο πρώτος με mi2

On the road using my HOX