Redmi 4a Multi Rom


Elpaso

Members
Jan 3, 2017
5
13
Hello. Sorry, I'm not speak English. Please add Hungarian language pack, redmi 4a Multi Rom. :)
 
Azt mond meg nekem, hogy nincs-e USB-PC kapcsolati problémád a 4A-n? Egyszerűen a SuperSU root óta akadozik az mtp kapcsolat.
 
Azt mond meg nekem, hogy nincs-e USB-PC kapcsolati problémád a 4A-n? Egyszerűen a SuperSU root óta akadozik az mtp kapcsolat.
Nem tapasztaltam egyelőre ilyen hibát. A legújabb twrp verziós supersu-t használom
 
Hi!
Then this ruin (XIAOMI.EU_MULTI_HM4A_7.1.5_V8-6.0.ZIP) is the Hungarian language? This is the latest version.
Upload help.
The version on my phone: MIUI 8.0 Stable Global 8.0.3.0.0 (MCCCNDI)
Thanks for the help!
 
Sziasztok!
Ezt az új romot (XIAOMI.EU_MULTI_HM4A_7.1.5_V8-6.0.ZIP) csak felmásolom a telefonra, az Updater -- Három pötty -- kiválasztom a zip-et és ennyi?
A telefonon a MIUI ver.: MIUI Global 8.0 Stabil 8.0.3.0.0 (Web shoppos)
Köszönöm a segítségeteket előre is!
 
Hi!
Then this ruin (XIAOMI.EU_MULTI_HM4A_7.1.5_V8-6.0.ZIP) is the Hungarian language? This is the latest version.
Upload help.
The version on my phone: MIUI 8.0 Stable Global 8.0.3.0.0 (MCCCNDI)
Thanks for the help!
yes...
 
Sziasztok!
Ezt az új romot (XIAOMI.EU_MULTI_HM4A_7.1.5_V8-6.0.ZIP) csak felmásolom a telefonra, az Updater -- Három pötty -- kiválasztom a zip-et és ennyi?
A telefonon a MIUI ver.: MIUI Global 8.0 Stabil 8.0.3.0.0 (Web shoppos)
Köszönöm a segítségeteket előre is!
Szia. Bootloadert ki kell nyitni, ezt követően telepíteni a twrp-t és recoveryből telepíteni a zip fájlt
 
Last edited:
Szia Ti

Szia. Bootloadert ki kell nyitni, ezt követően telepíteni a twrp-t és recoveryből telepíteni a zip fájlt

Igen, első lépésben BL-t kell nyitni hivatalosa úton, aztán TWRP telepítés, végül pedig ROM telepítés TWRP recovery-ből.

Aki hivatalos MIUI ROM-ról vált az esetben előfordulhat, hogy TWRP telepítés után Format Data szükséges az encryption eltávolításához, máskülönben TWRP nem fér hozzá a Data partícióhoz

Üdv Magyarok! :)
 
Köszönöm a válaszokat!
Érdemes lecserélni a meglévőt?
Esetleg ha szánnátok rá egy kis időt, bővebb infot:Bl nyitásról, milyen program kel a pc-re, melyik TWRP tegyem fel?
Köszönöm eddigi segítségeteket, kicsit félek tőle, nem akarom tönkre tenni, még egyszer KÖSZ!
 
Köszönöm a válaszokat!
Érdemes lecserélni a meglévőt?
Esetleg ha szánnátok rá egy kis időt, bővebb infot:Bl nyitásról, milyen program kel a pc-re, melyik TWRP tegyem fel?
Köszönöm eddigi segítségeteket, kicsit félek tőle, nem akarom tönkre tenni, még egyszer KÖSZ!
Mindenféleképpen érdemes lecserélni. Eléggé bugos a webshopos rom. Vagy hát végülis, ha a saját használati szokásaid mellett nem tapasztaltál hibás működést akkor inkább hagyd fent, mert ha nem értesz hozzá, sok kellemetlenséget és verejték cseppeket tud okozni.
http://en.miui.com/unlock/ itt kell kérvényezni a bootloader nyitást, indoknak add meg pl, hogy hard bricket kapott a telód és 10 napon belül engedélyezik vagy visszautasítják. Ha engedélyezték akkor ugyanezen a linken keresztül le tudsz tölteni egy unlocker toolst aminek a segítségével ki tudod nyitni a bootloadert. Nagy a valószínűsége, hogy előtte miflash-el fel kell raknod a gyári developer romot és csak azt követően tudod nyitni. Ha szerencséd van akkor engedi nyitni a webshoposon is. Kinyitottad, utána googlébe beírod, hogy redmi 4a twrp és szerencsére ehhez van gyári twrp rom, nem kell portoltat vadászgatni és a hivatalos honlapról letöltöd. Twrp telepítés legegyszerűbb módja, ha multi toolsal (miui.hu) oldalról letölthető telepíted. Viszont én így ajánlom a twrp telepítést és nem a multi tools által letöltöttet, mert az régebbi is meg szarabb is. Ha ezek megvannak sd kártyára a zip fájl nyomsz egy teljes formatot és mehet a telepítés. Ha rootolni is akarod akkor letöltöd még a supersu.zip legújabb kiadását és kész is van. Remélem nem hagytam ki semmit. Nem bonyolúlt, aki már benne van, de elsőre készülj fel. Biztos nem fog egyből zökkenőmentesen menni, de ne ilyedj meg. Minden probrémára (miflash hibaüzenetek stb) találsz neten megoldást ami menet közben bekövetkezhet. :)
 
Sziasztok!
http://en.miui.com/unlock/ ezen a linken keresztül már le tudtam tölteni a nyitó programot,be is tudok jelentkezni és annak ellenére hogy még nem kaptam sms-t, irja hogy csat. a telefont és UNLOC
upload_2017-1-18_12-4-15.png

Az lenne a kérdésem, ha megpróbálom a websopos ram nyitni és nem sikerül, akkor mi lesz a telefonnal, nem megy tönkre,nem zár le végleg, vagy valami...
 
Hi!
http://en.miui.com/unlock/ I could spend the opening program through this link down, I also can log in and despite the fact that I have not received an SMS, type it is. the phone and Unlock
That would be my question when I try to ram open and websopos fails, then we will have a telephone, is not destroyed, it does not close completely, or something ...