MIUI v4 ICS for various devices!


Δεν δουλευει η αφυπνηση. Ανοιγει την πρωτη φορα και μετα τιποτα.
Το ιδιο και το ημερολογιο. Μολις πας να κανεις καταχωριση...off
Nexus S
 
Έχεις δοκιμάσει Αφύπνιση και Ημερολόγιο χωρίς να βάλεις το πακέτο με τα ελληνικά;
 
Ναι. Αν γυρισω το τηλ.σε αγγλικα δουλευει τελεια. Έτσι βαζω αφυπνισεις ή σημειωσεις και το γυρναω παλι σε ελληνικα.
 
Αύριο μεθαύριο που βγαίνει το νέο multilanguage θα ξέρουμε :D
 
Στην 2.8.24 με τα ελληνικά δεν είχα θέμα να ρυθμίσω αφύπνιση στο Htc One x.Μάλλον αυτό που άλλαξα έφταιγε!
 
Φίλε Finn, το ρολόι οκ. Το ημερολογιο ομως τα ιδια. μολις παω να κανω καταχωρηση κλεινει.
Κατι ακομη. Επαφες-ρυθμισεις- το πρωτο μενου ειναι στα ρωσικα.
Ευχαριστω για την μεταφραση που μας κανεις
 
Μπορείς να ποστάρεις ένα screenshot με την εγγραφή που είναι στα ρώσικα;
Το ημερολόγιο το δουλεύω τώρα.
 
Screenshot_2012-08-28-14-45-37.png Screenshot_2012-08-28-14-59-14.png
Δες της επικεφαλιδες στην αρχη και το κειμενο στο μενου -Αναμονη κλησης- καθως και πιο κατω στην
δευτερη εικονα.
Το ημερολογιο το απεγκατεστησα προς τον παρον και εβαλα ενα αλλο απο το market.
 
Αυτές τις εγγραφές νομίζω τις διόρθωσα εδώ και μερικές μέρες οπότε στο release της Παρασκευής θα εμφανίζονται ελληνικά!
Ελπίζω να είναι και το fix για το ημερολόγιο τελικό!
 
Ηταν και στην 2.8.17. Λες να μην προβαλαν να τα ενσωματωσουν; Κατι ακομη. Για την οθονη κλειδωματος που δειχνει
κινεζικα υπαρχει γιατρια;
Σ' ευχαριστω και παλι
 
Και αυτό νομίζω το διόρθωσα.Παλιά έκανα μόνος τα builds και μπορούσα ανα πάσα στιγμή να δω τι λάθη υπάρχουν.
Τώρα ενα αυτοματοποιημένο σύστημα το κάνει οπότε περιμένω να βγει το multi για να δω και αναγκαστικά πάει μια βδομάδα μετά το fix.
 
2.8.31 και στην οθόνη κλειδώματος πλέον έχει ελληνικά.Δοκίμασα να καταχωρήσω ένα γεγονός στο ημερολόγιο και το πήρε κανονικά.Διορθώθηκαν αρκετές μεταφράσεις.Δύσκολα νομίζω να βρεις κάτι κινέζικο ή ρώσικο :)
 
  • Like
Reactions: geops
Φιλε finn. Καλησπερα. Τελεια δουλεια. Συγχαρητηρια. Δες κι αυτο ομως:
Μηνυματα-ρυθμισεις-αλλο: λιγα ρωσικα.
Μηνυματα-ρυθμισεις-ρυθμισεις για προχωρημενους-αλλο: κι αλλα ρωσικα.
Screenshot_2012-09-02-19-19-37.pngScreenshot_2012-09-02-19-19-57.png
 
Την παρασκευή θα έχει διορθωθεί κι αυτο! Με το.ημερολόγιο οκ;
 
Πες μου σε παρακαλώ σε πιο σημείο σου πετάει το FC ώστε να λύσω το θέμα μια και καλή.
Επίσης πες μου με ποια συσκευή δοκιμάζεις!
 
Nexus S ειναι η συσκευη. για μερικες μερες δουλευε καλα. μετα μολις παω να κανω δημιουργια νεας καταχωρισης μου πεταει το παρακατω μηνυμα. Το εχω κανει αποστολη αλλα μαλλον κατι δεν δουλευει καλα και δεν ξερω αν το εχουν παρει. Εκανα και καινουρια εγκατασταση με format και της sd αλλα παλι τα ιδια. Στα αγγλικα ολα καλα. Το αλλο ημερολογιο το acalendar δουλευει ενταξει
Screenshot_2012-09-06-21-11-48.png
 
Πεταει το εργαλειο. Ολα τελεια απο το σαββατο. Και το ημερολογιο δουλευει τελεια.
Δες μονο το παρακατω. Σ' ευχαριστω και παλι για τον χρονο που αφιερωνεις
Screenshot_2012-09-10-21-20-34.pngScreenshot_2012-09-10-22-46-03.png
 
Τα σλοβάκικα μεταφράστηκαν. Τα ρώσικα στη δεύτερη φωτό δε μπορώ να τα βρω με τίποτα! Τουλάχιστον δεν είναι σημαντικό κομμάτι της μετάφρασης. Κάπου θα τα πετύχω και θα γίνει η μετάφραση πάντως!
 
είναι καποιο service που τρεχει. κατι με συγχρονισμο επαφων στο google πρεπει να ειναι. μονο στα service το βλεπω. εχει ονομα android.process.acore. Αν σου λεει κατι!!!!!